Pracownia


Drukujemy na bezkonkurencyjnym japońskim ploterze marki Roland, a dokładnie modelu SOLJET PRO 4 XF-640, umożliwiającym druk wysokiej jakości grafiki wewnętrznej i zewnętrznej w rozdzielczości do 1440 dpi. Urządzenie wyróżnia najnowsza generacja podwójnych głowic marki Epson, dzięki czemu osiąga maksymalną prędkość 102 m2/h. Nawijarka została specjalnie zaprojektowana od nowa, aby sprostać szybkim i długotrwałym produkcjom. Nowoczesny stół grzewczy jest wyposażony w dodatkowe wiatraki, które zapewniają równomierne ogrzewanie materiału w celu szybkiego suszenia wydruków przy dużych prędkościach.  Ze względu na wysokie parametry druku urządzenie doskonale sprawdza się także w druku grafiki wystawowej, artystycznej, dekoracyjnej, fotograficznej i reprodukcji. Używamy profili kolorystycznych robionych na zamówienie, co gwarantuje znakomite odwzorowanie barw i przejść tonalnych.

Producenci materiałów które zadrukowujemy:
Orafol (Oracal), 3M, MACtac, Neshen, Kemica, HP, LG, Reflekton

Materiały na których drukujemy:
    • banner frontlit (gramatura 510 g)
    • banner gładki bez włókien stosowany w systemach typu Roll-up (nie przepuszczający światła)
    • folie samoprzylepne na powierzchnie płaskie (mat / połysk / transparentna)
    • folia samoprzylepna wylewana (samochodowa) na powierzchnie z dwukierunkowymi przetłoczeniami
    • folia samoprzylepna okienna, perforowana (One-Way Vision) zapewniająca widoczność od środka
    • folia transparentna z Over Printem (stosowana w kasetonach podświetlanych)
    • papier plakatowy (posterowy) 200 g
    • citylight
    • fototapety winylowe, strukturalne i papierowe
    • Hewlett-Packard Wallpaper - fototapeta zawierająca klej aktywowany wodą
    • płótno lniane

Laminujemy wydruki na laminatorze rolowym o szerokości roboczej 1,6m, dzięki temu wydruk jest zabezpieczony przed promieniowaniem UV, a jego żywotność wydłuża się o okres do kilku lat. Ponadto zalaminowany wydruk jest w dużo większym stopniu odporny na uszkodzenia mechaniczne, oraz łatwo usunąć z niego graffiti nie narażając wydruku.

Laminaty które stosujemy:
    • laminat o wykończeniu błyszczącym lub matowym (stos. w parze z foliami do pow. płaskich)
    • laminat podłogowy zabezpieczający wydruki naklejane na wszelkiego rodzaju podłogi
    • laminat wylewany (stosowany w parze z folią wylewaną)


Tniemy
 po obrysie naklejki drukowane u nas w dowolnym kształcie, zarówno laminowane jak i bez laminatu, oraz samoprzylepne folie kolorowe za pomocą legendarnego plotera SummaCut Pharos D-120.

Maksymalna szerokość cięcia to aż 120 cm, a dokładność cięcia wynosi 0,1 mm na długości 8 metrów!


Funkcja cięcia po obrysie (system OPOS X) 
pozwala wycinać naklejki drukowane w dowolnym kształcie,
rozmiarze oraz ilości.


Przycinamy nasze wydruki oraz materiały sztywne (np. PVC, Plexi) na brytyjskim trymerze wielkoformatowym Keencut Evolution E2 o szerokości cięcia wynoszącej aż 310 cm. Dodatkowy uchwyt do noża okrągłego oraz dodatkowa wymienna listwa zabezpieczająca ostrze daje maksimum precyzji. Gwarantowana precyzja 1:15000. Maksymalny prześwit na załadunek medium - 13mm. Zastosowany mechanizm Lift&Hold to łatwy i szybki sposób na załadunek, zmianę, dopasowanie, wymianę obrabianego materiału.


Produkt posiada w standardzie dwie najnowsze głowice Vertical Blade pozwalające na precyzyjne cięcie w dwóch kierunkach.


Wycinamy
 litery i kształty przestrzenne ze styroduru (spienionego polistyrenu XPS) o grubości od 2 cm do 10 cm, o max. wysokości 120 cm na ploterze termicznym. Nasza maszyna ma możliwość  tzw. "licowania" czyli zcięcia lica litery w celu uzyskania gładkiej stuktury identycznej z bokami litery. Na chwilę obecną używamy głównie styroduru koloru białego, który znakomicie nadaje się do malowania go na wszystkie kolory, w tym metaliczne.


NOWY SKLEP ONLINE
Zapraszamy do naszego nowego sklepu z fototapetami, obrazami i okleinami: www.fototapetuj.pl

© 2018 Fabryka Barw
Rzetelna Firma